Video-Sat

O firmie

 
O firmie
 O firmie
 O firmie
Nowoczesna elektronika samochodowa i najwyższej jakości specjalistyczne oprogramowanie dla firm, to podstawowa propozycja usług naszej firmy. Działając na rynku od 1993 roku wraz z nieustającym rozwojem nowoczesnych technologii, zdobywaliśmy cenne doświadczenie, ciągle poszerzając naszą wiedzę i umiejętności.

Nasza oferta usługowa trwająca blisko od ponad 20 lat jest świadczona dla wszystkich firm motoryzacyjnych. Nie pozostawiamy bez wsparcia nikogo, o czym najlepiej świadczy udana współpraca z indywidualnym odbiorcą i dużymi spółkami korporacyjnymi. W okresie trwania naszej firmy na rynku specjalistycznych technologii mobilnych, nawiązaliśmy współpracę między innymi z Mercedesem, Scanią, Man czy też VDL.

Niskie ceny i możliwość negocjacji są wyjątkowo dużym atutem naszej firmy. Jesteśmy wyjątkowo elastycznym i otwartym zespołem specjalistów, ceniących sobie udaną współpracę. Działamy sprawnie na terenie całego kraju. Gwarantujemy naszym klientom z najdalszych zakątków Polski pełne zadowolenie.

W naszej szerokiej ofercie znajduje się między innymi profesjonalny sprzęt audio – video znajdujący się na najwyższej półce jakościowej – Blaupunkt, BOSCH, JVC . Oferujemy również możliwość zakupu nowoczesnych monitorów LCD, odtwarzaczy DVD, radioodtwarzaczy i mikrofonów.

Zapraszając do skorzystania z naszych usług mamy nadzieję, że sprostamy Państwu oczekiwaniom, wpłyniemy na zadowolenie i satysfakcję, przyczynimy się zarazem do rozwoju Państwa firmy.

 

Nasza oferta obejmuje:

-monitoring GPS

-monitoring do autobusów miejskich

-systemy audio – video do autokarów

-serwis systemów autokarowych

-strony www

-aplikacje php

-bazy danych sql


Udostępnij to: